Preskočiť na obsah

Zmeny cestovných poriadkov regionálnej dopravy IDS BK

Zverejnené 11.12.2021.

Kategória

V nedeľu 12. decembra 2021 vstupuje do platnosti nový grafikon vlakovej dopravy a taktiež budú platiť aj nové cestovné poriadky regionálnych autobusov v rámci Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji.

Od 12. decembra 2021 príde aj k veľkej zmene názvov zastávok v regionálnej doprave v Bratislavskom kraji. Nové pomenovania zastávok majú prispieť k lepšej orientácii cestujúcich, keďže mnohé doterajšie názvy zastávok už boli dlhodobo neaktuálne. Nové názvy boli zvolené prevažne podľa najbližších ulíc, prípadne podľa významného objektu v ich okolí.

Zmena cestovných poriadkov IDS BK

Zmeny v názvoch zastávok IDS BK

Hlavnou zmenou v cestovnom poriadku linky 010649 Senec-Šamorín je odchod školského spoja ráno do Kráľovej pri Senci o 7:09 s príchodom 7:26 (Kráľová pri Senci, Kostol).

POZOR! Regionálna autobusová doprava premáva naďalej v obmedzenom režime.

Zverejnené cestovné poriadky platia pre plný režim. Vybrané linky v regionálnej autobusovej doprave jazdia v obmedzenom režime. Odporúčame preto naďalej sledovať webstránku dopravcu Arriva, kde sú v cestovných poriadkoch denne aktualizované informácie o vypravovaných spojoch.